Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre – 2002 – Frankerike – Filmomtale Mangler stemme!

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre

Produksjonsår: 2002

Filmsjanger: Eventyr, Komedie, Fantasi

Regissør: Alain Chabat

Skuespillere: Alain Chabat, Christian Clavier, Claude Rich, Gérard Depardieu, Jamel Debbouze, Monica Bellucci

Spillt inn i: Frankerike/Paris, Ouarzazate, Atlas Corporation Studios,

Mer info

Regissør:

Alain Chabat

Lanseringsdato:

2002

Land:

Frankerike, Paris, Ouarzazate

Mangler stemme!

Mangler stemme!

Registrer din mening

Se hva andre søker på:

Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre – 2002 – Frankerike – Filmomtale var sist oppdatert: mars 17th, 2016 av System-Filmmaster